WindowsPhoneLogo

Merhabalar,bir çok windows phone kullanıcısı belirli hatalarla karşılaşıyor fakat hatalar kod numara şeklinde yer aldıkları için problem yaşayabiliyorlar.Bu yüzden bir arşiv oluşturmak adına hepsinin anlamı ve çözümünü yayınlıyoruz. 80048823/805ab406 kodları ikiside aynı hataya ait kodlar bu yüzden farklı birşey gibi düşünmenize gerek yok.

Windows Phone Hata Kodu 80048823/805ab406 Çözümü

Nedir bu hatanın anlamı? (80048823/805ab406)

Microsoft Hesabınızda eksik bilgi bulunmaktadır.

Çözümü:

Genellikle bu uyarıyı aldığınızda Ayarlar > E-posta+Hesaplar bölümünde Microsoft hesabınızın altında 'İlgi gerekiyor.' diye bir uyarı bulunur.

Microsoft hesabınıza bilgisayar ortamından (veya Lumia telefonunuzda Internet Explorer'ı kullanarak) Microsoft'un web-sitesine (cihazınızda Ayarlar > E-posta+Hesaplar kısmındaki Microsoft hesabınızı kullanarak) giriş yaparak, eksik bilgilerinizi düzenledikten sonra, Lumia cihazınızdan E-posta+Hesaplar bölümüne girerek Microsoft hesabınızın üzerine basılı tutun ve 'Senkronize Et' bir kere tıklayın ve telefonunuzu yeniden başlatın.

Soru-Cevap Platformu

Yorumlar

  1. erkan

    Merhabalar telefonumu güncelleme yapıyorum devamlı bu hata kodu geliyor 0x8007007e ne olduğunu bulamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz..tşk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir