hatadeposu

Hatadeposu.com Nedir?

Hatadeposu.com 17 Ağustos 2014’de yayına girmiş bir hata destek ve yardım sitesidir.Bir nevi ücretsiz olarak bilgisayar,telefon,oyun vb. alanlarda teknik destek sunmaktadır.Küçük hata çözüm ekipleri kurarak hataların giderilmesi konusunda çalışmalar düzenlemektedir ve bütün bu işleri gönüllü olarak çalışan ekibimiz yapmakta. Hatadeposu ekibini görmek için tıklayın

Neden Hatadeposu.com ?

Hatadeposu.com küçük yatırımlar ile başlamış bir ücretsiz kuruluştur.Bütün hata çözümlerinin sunulduğu geniş bir arşiv oluşturma ilk amaçlarımızdandır.Kolay erişimi sayesinde kullanıcı dostudur.Ekibimiz halka açık olup isteyen herkes hatadeposu.com ekibinden yararlanabilir. Yazılarımızın çoğu neredeyse hepsi hatadeposu.com’un emekleri ile hazırlanmıştır.Uzun uğraş ve testler sonucu edinilen bilgiler sizlerle paylaşılır bu yüzden yazılarımızı alıntı göstermek şartıyla paylaşabilirsiniz.Aksi durumlarda ise bütün hukuki işlemleri uygulamaktan kaçınılmaz.

Biz Kimiz?

Yukarıda küçük bir ekimiz olduğunu söylemiştik.Peki biz profesyonel insanlarmıyız hayır tabikide 🙂 her hata ve çözüm için kafamızda bir fikirler üretiyoruz fakat deneme için ekipman ve vaktimiz çok fazla yok ama bulduğumuz zaman elden bırakmıyoruz bu yüzden geç cevapladığımız durumlar olabiliyor.

Kendimizi geliştirmeye çalışan liseden , üniversiteden veya çevremizde bulunan arkadaşlarımızla beraber karşılaştığımız hataları deneme yanılma yoluyla zaman zaman skype’da tarştışarak çözümler üretiyoruz.Bir yandan da kendimizi bu konuda geliştiyoruz iş hayatında katkısı olacağını düşünüyoruz.