Bilgi:

Bu bölümde soru-cevap platformunda veya yorumlarda sorulmuş çözülmekte olan ve üzerinde çalışılan hatalar yer alır.

Çözülme süreci hatanın türüne göre uzayabilir.

Sürüyor

Minecraft-logo

Minecraft Crash Report Hatası Çözümü adlı konumuzda bir çözüm yayınlamıştık fakat Windows 10 kullanıcıların çoğu çözümü uyguladığı halde çözüm alamıyor.Geçici olarak piyasada Minecraft Win10 Editionlar mevcut.Biz şuan hatanın üstünde çalışıyoruz bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Çözüldü

Aoe_fuchs

Şu konumuzda bazı arkadaşlarımız hatanın çözülmedini özellikle windows 8’de sorun yaşadıklarını belirttiler konuyu incelemeye aldık ve yeni bir çözüm yolu ürettik,test ettik. Konuya şu linkten ulaşabilirsiniz.

Devam ediyor

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 Çalışmayı Durdurdu Hatası konumuzda windows 10 yükleyen ziyaretçilerimiz oyunu açamıyorlar.Önümüzdeki driver güncellemelerinde bu sorun çözülebilir neden ve sonuçlarını şuan bizde araştırıyoruz.En kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

Çözüm Sürecinde

snapchat-logo-png

SnapChat Kamera,Ekran Titreme Sorunları Çözüm ‘da bu konuya dair bir çözüm konusu oluşturmuştuk fakat bazı cihazlarda özellikle general mobile modellerinde ve samsung galaxy note 2 modellerinde ziyaretçilerimizin ciddi sıkıntılar yaşadığını fark ettik.Bu yüzden bu konuyu devamlı olarak inceliyoruz gerekli güncellemeleri linkte verilen konu üzerinde eklemeler halinde veriyoruz.