Son zamanaların popüler oyunu PUBG konusunda bazı kullanıcılar oyuna girememe gibi bir problem yaşıyor bu konu hakkında bir kaç çözüm mevcut kesin ve net çözümler olmamakla birlikte hatanın çıkış noktasına göre değişiklik gösterebilir.Aklınıza takılan soruları https://hatadeposu.com/soru-cevap/ üzerinden sorabilirsiniz

1- Windows Updater’in son güncellemesinin gerçekleşmiş olduğundan emin olun. Gereken kontrolü sağlayın. Bu kontrolü yapmak için ilk önce başlat menüsünün üzerindeki Windows ikonuna girip ayarlar sekmesini seçin. Buradan güncelleştirmeler ve güvenlik bölümüne tıklayın. Güncellemeleri denetle kısmına tıklayın. Eğer bir güncelleştirme gerçekleştiyse bilgisayarınızı yeniden başlatın.
2- GPU ve bütün driver’ların güncelleştirilmesini sağlayın. Son güncelleştirilmeler yapılmamış ise, yapın.
3- Steam’ı yönetici olarak çalıştırarak sorunu çözebilirsiniz. Aynı zamanda bu durum yine sıklıkla oyuncuların karşısına çıkan steam intiazation hatasının da çözümü olabilir.
4- Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Launcher üzerine sağ tıklayarak dosya konumuna ulaşın. Sonraki adım olarak, TsIGame.exe dosyasına sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır butonuna basın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.