Age_Of_Mythology_Logo

Merhabalar,bir Age Of Mythology sever olarak karşılaştığım hatalardan birini paylaşmak istedim.Age Of Mythology Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorsanız veya oyunu açamıyorsanız çözümümüz klasik yöntemlerden yapıcaz.Hatanın nedenini anlamış değilim büyük ihtimalle driverlardan kaynaklı gerçekleşiyor yada uyumluluk problemi,bende uyumluluk problemi vardı o şekilde çözdüm fakat durumlara göre çözümler yayınlıyorum ki çözümü garantileştirelim.

Age Of Mythology Çalışmayı Durdurdu Hatası

1-Uyumluluk Problemi:

Oyunda ile bilgisayarınız arasında uyumluluk problemi yaşıyor olabilirsiniz.Oyunumuza sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gider diyoruz.Win7,Win8,Windows Service Pack olarak değiştirelim ve yönetici olarak çalıştıralım.Ben bu şekilde çözdüm fakat çözülmesse diğer iki yolu deniyelim.


2-İllegal Oyun

Eğer oyunu illegal bir kaynaktan indirdiyseniz ve oyun yaması,cra*k vb. dosyalar sağlam değilse hatayı alırsınız.Sağlam cra*k ile çözebilirsiniz veya orjinalini satın alabilirsiniz fiyatı gayet uygun.


3-Güncel Olmayan Driverlar
Bu çözüm yolu ile pek karşılaşmassınız , oyunumuz biraz eski olduğu için genelde destekliyor fakat bazı ekran kartı driverlarınızda problem olabilir bu yüzden driverlarınızı güncellemekte fayda var.


Öneri:

Driverlarınızı kısa yoldan güncellemek istiyorsanız SlimDrivers programını öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.