hatadeposu12

Merhabalar,ben hatadeposu.com'un kurucusu Baran.Bu serüvene sadece bir kaç fikir ve bir kaç arkadaş olarak yola başladık ve giderek büyüyoruz ve büyümeye devam edicez bu süreçte gönüllü ekip arkadaşları ediniyoruz.Bu sayede karşılaştığımız sorunları ve problemleri beraber çözüyoruz daha kolay ve kesin sonuçları tüm arkadaşlarımızla paylaşıyoruz ve bu süreçte sohbet muhabbet ediyoruz bir yandanda eğleniyoruz.Burası bizim için kafamızı bir nebzede olsa dağıtıyoruz boş vakitlerimizi değerlendiriyoruz.

Peki işler nasıl yürüyor?

Yukarısı sadece amacımız vizyonumuz vs. hatadeposu.com çözüm ekibinde yer alan arkadaşlarımız hiçbir zaman sıkmıyoruz çünki bu gönüllü bir iş,belirli zamanlarda skype,mail,whatsapp yoluyla konuşuyoruz konu hangi konu hakkındaysa çözüm üretiyoruz ve paylaşıyoruz.Hataların çözümleri ile alakalı bilgisayarlarımızda bir takım testler yapıyoruz.Emin olun ağır bir ek bilgi gerekmiyor oturup 1dk düşünüp nerde?nasıl?neden?neyden sonra?nasıl olabilir? bu tarz soru yöntemleri ile ilerliyoruz.Daha sonra paylaşıyoruz. 🙂 Bazen bir takım kod bilgileri gerekebiliyor o tarz durumlar için ilgilenen arkadaşlarımızda var,genelde o tarz sorunların çözüm süreci uzun oluyor çevremizdende bir takım yardımlar alıyoruz.Yeri geldiği zaman reklam gelirlerimizi arkadaşlarımızlada bölüşüyoruz.Büyük bir kısmı sunucu ve bir takım ödemelere gidiyor(tanıtım vb.)

Nasıl katılabilirm?

Sizden uzun işlemler vs. istemiyoruz sadece ekipte yer almak istiyorum ve isminizi başlıklı bir maili [email protected] adresine mail atmanız yeterli mailinize 2 iş günü içinde bir form gönderiyoruz onu doldurmanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.