dll-icon

Genellikle bilgisayarın açılışında meydana gelen kernelbase.dll Hatasından kurtulak için yapmamız tek gereken eksik dosyaları yerine geri koymak.İşlemler gayet basit öncelikle verilen dosyamızı indiriyoruz.

kernelbase.zip

Kurulum :

İndirdiğiniz kernelbase.zip dosyasının içindeki kernelbase.dll dosyasını Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 sistemlerde C:/Windows/System32 klasörünün içerisine kopyalıyorsunuz. Daha sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

 

Yorumlar

 1. emrah

  w7 32 bit işletim sisteminde anlattıklarınızı yaptım ve windows komple çöktü. pc açılmaz oldu. neyseki eski dosyayı başka biyere taşımıştım.tekrar taşıyınca tekrar windows açıldı. system32 ye dosya taşımakta zaten kolay değil erişim istiyor. yukarıda anlatılanlar benim için çöpten ibaret.

  1. Muhammet Ali

   Merhaba Emrah,
   Buradaki hata çözümleri genel çözümlerdir, %100 garanti bir çözüm için senin hata raporlarının dökümlerini incelenmesi gerekir ki bu özel bilgi gerektiren alanlardır. Senin için önerebileceğimiz çözüm KomutPenceresini açıp oraya “sfc /scannow” yazarak sistem dosyalarının kontrolünü yaptırman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.