League-of-legends-logo-300x300

Basit bir çözüm yolu var nedenini hala çözülmüş değil.

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\release s\0.0.0.xxx(en son hangisi isi sayı olarak)\deploy dosyasına girerek, ”League of Legends.exe” dosyasını çalıştırınız.

Orc Adı Ziyaretçimizin Verdiği Çözüm ;

beyler ben sony vaio laptop kullanıyorum format atttım attıktan sonra bendede bu sorun oluşuyordu yeni kullanıcı oluşturup ordan girdim lole ve oldu sizde bir deneyin derim.

Yorumlar

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhabalar Kerem,

   Kendimde daha önce b hatayla karşılaşmıştım fakat ilk işlemim oyunu silip tekrar yüklemek olmuştu.Sorun düzeldi,bu yolla çözemediyseniz sizinde oyunu silip tekrar kurmanızı öneririm.Update dosyalarından kaynaklı olabiliyor.

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhaba Yasin,formattan sonra eksik driverların kalmış olabilir onları tekrardan yüklemen gerekiyor.Slimdrivers programı ile bunu halledebilirsin.Ardından bu çözümü uygularsan hatadan yüksek ihtimalle kurtulmuş olursunuz

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhaba Burak,Hesap yönetiminden yeni kullanıcı açıp onun üzerinden yükleyip girmeyi deneyin.Bir kaç gün önce başka bir online oyun için sorunu bu şekilde çözdük eğer sizdede çözülürse konuya ekleyebiliriz.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 1. ilker çaker

  Oyuna gayet rahat girebiliyorujm fakat savaşa giremiyorum girdiğim an oyunan atıp siyah ekran çıkıyo ve oyun çöktü bağlanmayı dene diye bir yazı çıkıyo.Bağlanmayı denediğimde siyah ekran yeniden geliyor nolur bir çözüm elini ayağını öpem 🙂

 2. Burak

  Öncelikle herkese kolay gelsin.Ben lol e girdikten sonra her maca basladıgımda yeni pencereye geçişte ‘League of Legends ı hataya sürükleyebilicek eski bir görüntü sürücüsü tespit edildi….’ şeklinde başlayan uzun bir hata alıyorum.Halbuki eksik bir sürücü yok hepsi son güncellemede .Oyuna girmeme engel oluyor. Lutfen yardımcı olun.

  1. Hakan Erenoglu

   Merhaba Burak,oyunu repair yapman gerekli ; lole girmeden önce playe basmadan sağ üst köşede soru işareti simgesinden repair yapın sanırım bilgisayarınızla lol arasında tanımlanmayan dosyalar var onları düzeltmemize yardımcı olabilir.

 3. orc

  beyler ben sony vaio laptop kullanıyorum format atttım attıktan sonra bendede bu sorun oluşuyordu yeni kullanıcı oluşturup ordan girdim lole ve oldu sizde bir deneyin derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.