Shadow Of Mordor

Shadow of Mordor adından da anlaşılacağı üzere tamamı Mordor topraklarında geçen bolca Assassin’s Creed ve Batman: Arkham serileri kokan fakat kendi üslubunu leziz şekilde ortaya koyan bir aksiyon rol yapma oyunu olmuş.

Oyunu filmlerinden dolayı olsa gerek bayılıyorum ve favorimdir , oyunun save dosyasını paylaşıp paylaşmamakda tereddut ettim açıksası böyle bi oyunun save dosyası paylaşılmamalı bence.Tadını çıkarın gene fakat siz bilirsiniz 🙂

Middle Earth Shadow of Mordor-Hatadeposu.com.rar

Kurulum:

İlk önce dosyamızı rardan çıkaralım ve aşağıda belirteceğim yerlere kopyalayalım.

Steam versionları için => <Steamin yüklü olduğu yer>\Steam\userdata\[steam user id numarası]\241930

Örnek vericek olursak şöyle

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\999666\241930

Genelde steam üzerinden olduğu için bu konumları verdim fakat diğerleri için codex vb. ;

Kurulum:

CODEX
C:\Users\<user name>\AppData\Roaming\Steam\CODEX\241930\remote

3DM 
<Game Folder>\Profile\<YOUR PROFILE NAME>\Saves

Yorumlar

 1. ozan

  Hocam bende bir hata var forumunuzda bulamadım
  Oyunu calıstırdğımda diretx11 hatası veriyor DX11 DE.güncel acaba sorun nedir saolun

  1. Baran KARABOĞA

   Merhabalar Ozan,
   Öncelikle senden driverlarını güncellemen gerekiyor büyük ihtimalle bundan kaynaklı driverin güncel fakat grafik kartların güncel değil.Eğer düzelmesse d3d11.dll dosyasını şu sayfadakileri uygulayarak sorunu çözebiliriz d3d11.dll eksikliğinden de bu hatayı alıyor olabilirsin.

   Sorunun devam ediyorsa Ozan bize ekran kartı bilgileri ve sistem özelliklerini yazarsan sana daha detaylı bilgi verebiliriz.

   İyi günler 🙂

 2. Enes

  hocam oyunu normal oynuyordum fakat ortada hiç bir sebep yokken oyunu oynamaya başladıktan 1 dk kadar sonra program durdurma hatası veriyor henüz yeni karşılaştığım bir problem sorun giderme dedim fakat işe yaramadı sorun ne olabilir kolay gelsin..

  1. Baran KARABOĞA

   Merhaba Enes, son zamanlarda yüklediğin program ve dosyaların etkisi olmuş olabilir tam kesin bişey söyleyemiyorum.Bilgisayarında Sistem geri yükleme yaparak çalıştığı bir tarihe götürmen daha faydalı olacaktır.

   Sorun düzelmez ise konuyu biraz daha detaylandırmanı isteceğim ekran görüntüsü linki ve son zamanlarda bilgisayarda yaptığın işlemleri yazarsan konuyla ilgili detaylı bi inceleme yapabiliriz.

   İyi günler

 3. Emre

  Merhaba emeğiniz için teşekkür ederim öncelikle. CODEX versiyonunu kurdum bir kaç dakika da save dosyasını kendi oluştursun diye oynadım. Fakat C:Users.Username:Roaming(Bu klasörün içinde STEAM yok) bu yüzden save yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..

 4. kerem

  Merhaba ben şöyle bir hata alıyorum Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor Bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayımcısıyla iletişim kurun diyor save dosyası yükledim fakat yine ayni hata veriyor lütfen yardim edin

 5. AHMET KAYA

  Mehabalar ben full dlc paketleri ile birlikde indirdim ancak oyunu oynarken belli bir süre sonra çalımayı durdurdu hatası alıyorum yardım edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.