dll-icon

Merhabalar,mscvp140.dll hatasını genellikle programların veya bilgisayarın açılışında bu hatayla karşılaşırsınız.Çözümü gayet basit eksik dosyamızı aşağıdan tamamlayıp ilgili bölümlere atıyoruz.

msvcp140d.dll 32Bit Hatası ve Çözümü

msvcp140d.dll dosyası indir
Dll dosyasının güncelliği açısından dosya dll-files’dan alınmıştır.Linke tıkladıktan sonra manual fix’e basın kendinize uygun olan 64bit veya 32bit’i indirin.

İndirdiğiniz msvcp140d.dll dosyasını Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 sistemlerde C:/Windows/System32 klasörünün içerisine kopyalıyorsunuz.

Ek olarak 64 bit kullananlar ayrıca C:/Windows/SysWOW64 klasörüne de msvcp140d.dll dosyasını kopyalamanız gerekmektedir.

Eğer kopyaladığınız yerde msvcp140d.dll dosyasının aynısından olduğu uyarısı geliyorsa her ihtimale karşın eski dosyanızın yedeğini almanızı öneririz.

Kopyalama(msvcp140d.dll) işlemlerinden sonra bilgisayarınızı restart ederek aşağıdaki işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

– “WINDOWS + R” tuşlarına basarak “Çalıştır(Run)” penceresini açıyoruz.

– Çalıştır(Run) penceresine aşağıdaki komutu yazarak OK butonuna basıyoruz ve işlemimizi bitiriyoruz.

regsvr32 msvcp140d.dll

 

 

Yorumlar

 1. metin gulçimen

  Batman Arkham Knight oyun acılmıyo kurdum tıkladım ama acılmadı 3 tanede crack ındırdım sıtelerden ama yıne acılmadı

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhabalar Metin,batman arkham iyi sistem özellikleri isteyen bi oyun.Sistem özellikleriniz nedir ? Eğer yettiğini düşünüyorsanız İllegal oyunlarda açılmama sorunları crack kaynaklıdır veya patch eksiliğindendir.Batman arkham oyununu yükledikden sonra patch yüklemeniz gerekebilir veya yüklediğiniz kaynakda problem olabilir.Oyun orjinal olmadığı için çözümü şudur diyemiyorum bir çok neden olabilir.Tahminimce oyunu tekrardan başka kaynakdan yükleyin.

 2. Ugur

  RegSvr32

  ”msvcp140d.dll modülü yüklenemedi”

  ikili dosyanın beriltilen yolda depolandığından emin olun veya buna bağımlı .DLL dosyalarında sorun olup olmadığını denetlemek için hata ayıklayın.

  belirtilen modül bulunamadı

  dediklerini yapınca söle bi hata aıloyrum bunun sebabi Visual c++ ların yüklemenmesinden ve sırasından veya x64 uyumluluğundan kaynaklı bi sorun olabilirmi nasıl fixleriz ???

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhabalar Bilgisayarınız 32 Bit ise şu linktekini , 64 Bit ise şu linkteki dosyayı indiriniz ardından

   Bilgisayarım – Windows – System32 içine ( 64 bit kullanıyorsanız SysWOW62 içine atın ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

   herhangi bir gelişme olmaz ise geri dönüş yaparsanızı sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.