Need For Speed Shift oynarken oyundan atıyor , bu durum xplerde nfsshift.exe bir sorunla karşılatı diye geçebilir.Bu hatayı alıyorsanız,oyununuzun orjinal olmayaşından kaynaklı bir sorundur genelde.Bu hata ayrıca aniden kapatmaz oyun içinde takılmalarada neden olur.Çözümümüz gayet basıt çözüme geçelim;

Aşağıdaki dosyayı indirip,Belgelerime girin,indirdiğiniz dosyayı belgelerimdeki nfs shift klasörünün içine atın.İşlemlerin garanti olması için eski dosyanın bir yedeğini almakta fayda var sorunumuz çözülmüştür

nsgc – hatadeposu.com.rar
Dikkat!

Çözümü uyguladıktan sonra siyah ekran geliyorsa veya karanlık görünüyor olabilir.Siyah ekran hatası çözümünü kısa süre içinde yayınlacaktır.Bu konudan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Baran KARABOĞA Administrator

   Merhaba Kamil,Windows 10 kullanıyorsanız şuan bu konu üstünde test yapmadık.İncelemeye alıyorum,oyun legal ise crackden de bir problem olabilir.Birde değiştirip deneyin.

 1. Dogan KESİM

  ya olmuyo videolar bitiyor yarışa başlıcakken hata veriyor siyah ekran olup nfs shift çalımayı durdurdu diyor üffff

  1. Muhammet Ali

   Merhaba İnzar, Linki mesajını gördükten sonra bizzat kendim denedim indirme başarılı oldu. Yeni bir sayfaya yönlendirildikten sonra sayfanın en tepesinde tam orta kısımda “Birlikte Aç ” yazısı beliricektir onun yanındaki – aşağıya bakan bi ok resmi olucak – ona tıklayarak indirme deneyin lütfen.
   İyi günler dileriz.
   Muhammet Ali – Hatadeposu.com-Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.