outlast__whistleblower_by_ravvenn-d7hekux

Merhabalar,Outlast biliyorsunuz namı değer korku oyunumuz.Oyunu türkçe yama kurmak şart hikayeyi anlamamız açısından bu yüzden bir çok arkadaşımız türkçe yamayı tereddüt etmeden kuruyor.Fakat bazen sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız olabilir. Bunun nedeni indirdiğiniz oyundaki dosya yollarının farklı dizinlere kaydolmasından kaynaklı.Hemen çözümü verelim.

Outlast Türkçe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

 1.  C:\Program Files (x86)\Outlast\OLGame\Localization\INT dizininden “OL” diye başlayan dosyaları masaüstüne kopyalıyoruz.
 2. C:\Program Files (x86)\Outlast dizinine gelerek kurduğumuz yamayı kaldır ile kaldırıyoruz.
 3. Kaldırdıktan sonra C:\Program Files (x86)\Outlast\OLGame\Localization\INT dizinine gelerek masaüstüne kopyaladığımız “OL” ile başlayan dosyaları atıyoruz.
 4. Bu şekilde hatadan kurtulmuş oluyoruz.

Yorumlar

 1. Undenfied

  Zamanında Bu Sorun Yüzünden Oyunu Düzgün Oynayamamıştım

  Çok Teşekkür Ederim (Outlastın Tantımından sonraki kısımda outlast çalışmayı durdurdu sorunu ile karşılaşan arkadaşlar bunu yapsın kesin olarak çalışıyor)

 2. Süleyman

  Aynısını yaptım ama oyun açılma ekranı bile gelmeden kapanıyor.Yamayı kurduktan sonra da böyle oldu sizin dediğnizi yaptıktan sonra da düzelme olmadı.Oyunu silip yeniden yükledim oyun çalışıyor.Lakin yama sıkıntı bir türlü çözüme ulaşamadım

 3. AHMET

  Tamam oldu da türkçe karakter sorunu var. Bir de Oyun ayarlarından Altyazıyı (subtittles) açıp tamam dediğimizde tekrar kapanıyor kendi kendine altyazılar yok ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.