Merhabalar,şu aralar red alert 3 oyuncularının  “REGİSTRATİON CODE” sorununu çok sık yaşadıklarını gözlemledik.Sanırm çözümüde pek yok o yüzden sizlerle paylaşalım.

Böyle bi hatanın sebebinede değinmek istiyorum,garip ama ENTER YOUR REGİSTRATİON CODE HERE yazının çıkmasının nedeni oyuna güncelleme yapmanızdan dolayıdır.Birde oyununuz illegal olmasından kaynaklı tabikide güncelleme yaptınız an oyununuz güm oluyor malasef karalisteye alınıyorsunuz.

Yapmamız gerekenler güncelletirmeleri kaldırmak fakat ben oyunu yeniden kurmanın daha sağlam olduğunu düşüyorum.

Oyunumuzu kaldırıyoruz komple mümkünse ccleaner tarzı bir programlada taratıyoruz.Daha sonra oyunumuzu yeniden kuruyoruz ama önce internet bağlantımızı kesiyoruz.Deamon Tools ‘ile yüklüceksiniz büyük ihtimalle yükleyip gerekli işlemler (crack) yapıp oyuna giriyoruz.

Peki internet hep mi kapalı kalıcak? 

Hayır açabilirsiniz fakat , güncelleştirme yapmasına izin vermeyin ,internetinizi açtınız an soracaktır aniden basmayın.Yoksa işlemleri başa sarmış oluruz.

İyi oyunlar..

Yorumlar

    1. Muhammet Ali

      Evet yükleme işlemi sırasında internetinizi kapalı tutmanızda fayda var ancak çözümde belirtildiği gibi güncelleme isteklerini kabul etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.