WindowsPhoneLogo

Merhabalar,bir çok windows phone kullanıcısı belirli hatalarla karşılaşıyor fakat hatalar kod numara şeklinde yer aldıkları için problem yaşayabiliyorlar.Bu yüzden bir arşiv oluşturmak adına hepsinin anlamı ve çözümünü yayınlıyoruz. 80048823/805ab406 kodları ikiside aynı hataya ait kodlar bu yüzden farklı birşey gibi düşünmenize gerek yok.

Windows Phone Hata Kodu 80048823/805ab406 Çözümü

Nedir bu hatanın anlamı? (80048823/805ab406)

Microsoft Hesabınızda eksik bilgi bulunmaktadır.

Çözümü:

Genellikle bu uyarıyı aldığınızda Ayarlar > E-posta+Hesaplar bölümünde Microsoft hesabınızın altında 'İlgi gerekiyor.' diye bir uyarı bulunur.

Microsoft hesabınıza bilgisayar ortamından (veya Lumia telefonunuzda Internet Explorer'ı kullanarak) Microsoft'un web-sitesine (cihazınızda Ayarlar > E-posta+Hesaplar kısmındaki Microsoft hesabınızı kullanarak) giriş yaparak, eksik bilgilerinizi düzenledikten sonra, Lumia cihazınızdan E-posta+Hesaplar bölümüne girerek Microsoft hesabınızın üzerine basılı tutun ve 'Senkronize Et' bir kere tıklayın ve telefonunuzu yeniden başlatın.

Yorumlar

  1. erkan

    Merhabalar telefonumu güncelleme yapıyorum devamlı bu hata kodu geliyor 0x8007007e ne olduğunu bulamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz..tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.